Reference

Děkujeme za Vaše reference!

Uvítáme Vaše připomínky, nápady i návrhy na zlepšení.

5 komentářů u „Reference“

  1. Byla jsem velmi spokojená s lekcemi češtiny paní Kolářové. Začala jsem častěji mluvit a psát v češtině. Gramatiku mi vysvětlila tak jednoduše, že mi vše bylo jasnější, než když jsem se učila sama. Každá lekce byla zajímavá a mám spoustu užitečných informací, které mi pomohou v práci.
    Velice děkuji a doporučuji.
    Anna, Ukrajina

  2. Také jsem velmi spokojena s paní Kolářovou. Angličtina s ní je opravdu užitečná. Hodně jsem se toho naučila a jen mohu doporučit.

  3. Paní lektorka je naprosto úžasná,hlavně má lidský přístup a to je pro mě důležité!!Vše vysvětlí polopatě!Já,jako úplný začátečník anglického jazyka za 5 měsíců umím víc ,než jsem tušila,ze vůbec někdy budu umět!!Perfektní a moc si paní Kolàřové vàžím!!Uz teď se těším na další spolupràci!!!

  4. Jako věcný začátečník jsem byla zoufalá se svoji angličtinou 😞paní je naprosto úžasná ❤️Vůbec se nebojíme dělat chyby a to je pro nás důležité 🙂 Na každou hodinu se těšíme !!! Tak pozitivního člověka jsem dlouho nezažila a co je jako bonus začíná nás angličtina bavit a hlavně už konečně rozumím daleko více ! A to je nejvíc ☺️Moc se těším na další hodinu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.